Wydział nauk
ekonomicznych
Centrum Innowacji
i Transferu Wiedzy
w Agrobiznesie
logowanie / Rejestracja

S2B - SCIENCE TO BUSINESS

//Aktualności / VI Forum Rozwoju Mazowsza

VI Forum Rozwoju Mazowsza

W dniach 7-8 października 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się kolejna, VI już edycja Forum Rozwoju Mazowsza. Tegoroczna edycja, poświęcona była szeroko pojętej innowacyjności. Wśród wystawców i gości znaleźli się przedsiębiorstwa i organizacje związane z nowoczesnymi kampusami, smart city, r&d, innowacjami społecznymi, finansowaniem innowacji, startupami oraz polskimi produktami. Oprócz elementów o charakterze konferencyjno- wystawienniczych na uczestników wydarzenia czekały także warsztaty i sesje networkingowe, inspirujące do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Zespoł Klastra Innowacji w Agrobiznesie w składzie dr hab. Sebastian Jarzębowski oraz mgr Piotr Skiba brał czynny udział w dwudniowych warsztatach dla menadżerów klastrów prowadzonych przez Agencję Rozwoju Mazowsza oraz w panelu "Regionalna polityka klastrowa wobec wyzwań globalnych".

Link do galerii

Data dodania: 2015-10-09

//Pozostałe

III Kongres Bezpieczeństwa Żywności

W Hotelu Bellotto w Warszawie odbył się dwudniowy, trzeci już Kongres Bezpieczeństwa Żywności pod hasłem One Health – One Way to the World. Był on zorganizowany przez firmę PPH EWA-BIS Sp. z o.o, Kate... (czytaj więcej)

Otrzymanie certyfikatu ESCA Bronze

Z przyjemnością informujemy, iż Klaster Innowacji w Agrobiznesie otrzymał certyfikat ESCA Bronze. Certyfikat ten jest dowodem na poddanie się benchmarkingowi oraz oznacza chęć dalszego doskonalenia w ... (czytaj więcej)

Weryfikacja standardów zarządzania klastrem

W dniu 30 października 2015 roku w siedzibie Klastra Innowacji Agrobiznesie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się spotkanie w ramach projektu "Pogłębiona inwentaryzacja klast... (czytaj więcej)