Wydział nauk
ekonomicznych
Centrum Innowacji
i Transferu Wiedzy
w Agrobiznesie
logowanie / Rejestracja

S2B - SCIENCE TO BUSINESS

//Aktualności / Weryfikacja standardów zarządzania klastrem

Weryfikacja standardów zarządzania klastrem

W dniu 30 października 2015 roku w siedzibie Klastra Innowacji Agrobiznesie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się spotkanie w ramach projektu "Pogłębiona inwentaryzacja klastrów w Polsce - 2015".
W spotkaniu uczestniczył zespół Klastra w składzie dr hab. Sebastian Jarzębowski oraz mgr Piotr Skiba, Pan Marek Marzec - członek klastra, właściciel firmy EWA-Bis), a z ramienia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wywiadu dokonała Pani Izabela Mendel.
Podczas spotkania miała miejsce weryfikacja standardów zarządzania Klastrem Innowacji w Agrobiznesie. Z przyjemnością informujemy, iż ewaluacja zakończyła się wynikiem pozytywnym (spełnione wszystkie 32 warunki obligatoryjne oraz 4 opcjonalne) dzięki czemu nasz klaster już niedługo pojawi się na Interaktywnej Mapie Klastrów PARP jako jeden z 30 spełniających te kryteria (pełna lista).

Do pobrania:

Standardy zarządzania klastrem

Raport z inwentaryzacji Klastrów w Polsce 2015

 

Data dodania: 2015-11-02

//Pozostałe

VII KONGRES BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI "FOOD CONGRESS 2020"

Tegoroczna 7 edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności pod hasłem "Future of Food" odbędzie się 17 listopada 2020 roku. W ramach wydarzenia odbędzie się konferencja obejmująca m.in. udział: – w ciek... (czytaj więcej)

III Kongres Bezpieczeństwa Żywności

W Hotelu Bellotto w Warszawie odbył się dwudniowy, trzeci już Kongres Bezpieczeństwa Żywności pod hasłem One Health – One Way to the World. Był on zorganizowany przez firmę PPH EWA-BIS Sp. z o.o, Kate... (czytaj więcej)

Otrzymanie certyfikatu ESCA Bronze

Z przyjemnością informujemy, iż Klaster Innowacji w Agrobiznesie otrzymał certyfikat ESCA Bronze. Certyfikat ten jest dowodem na poddanie się benchmarkingowi oraz oznacza chęć dalszego doskonalenia w ... (czytaj więcej)