Wydział nauk
ekonomicznych
Centrum Innowacji
i Transferu Wiedzy
w Agrobiznesie
logowanie / Rejestracja

S2B - SCIENCE TO BUSINESS

European Qualification Alliance

Kontakt

0049 228-732821
http://www.eqasce.eu

Skorzystaj z naszych usług

EQA został założony 2. czerwca 2015 roku w Bonn jako spółka prawa europejskiego (Societas Cooperativa Europaea, SCE) z ograniczoną odpowiedzialnością. Możliwość tworzenia takich spółek (Societas Cooperativa Europaea – SCE) istnieje od 2006 roku. EQA SCE jest odpowiednikiem krajowych form prawnych w państwach członkowskich.

Oprócz głównej siedziby w Bonn powstały również oddziały w Warszawie (Polska) oraz w Segovii (Hiszpania) celem stworzenia krajowych programów szkoleniowych i edukacyjnych pod parasolem EQA. Głównym celem organizacji jest ekonomiczne wsparcie i doradztwo jej członkom.

EQA jest członkiem Reńsko-Westfalskiego Związku Spółdzielni (Rheinisch-Westfälischer Genossenschaftsverband).

Głównym celem serii kursów modularnych EQA jest budowanie długoterminowego potencjału wszystkich uczestników. Pakiet szkoleń może zostać dostosowany do potrzeb klienta.

Pojedyncze szkolenia mają na celu budowanie kompetencji wyraźnie określonego obszaru działalności w branży. Dostarczają one wiedzy oraz metod, a także zapewniają praktyczne wdrożenie nabytych kompetencji z naciskiem na dostosowanie do środowiska pracy uczestnika. Każdy kurs obejmuje jedno zagadnienie.

//Aktualności

III Kongres Bezpieczeństwa Żywności

W Hotelu Bellotto w Warszawie odbył się dwudniowy, trzeci już Kongres Bezpieczeństwa Żywności pod hasłem One Health – One Way to the World. Był on zorganizowany przez firmę PPH EWA-BIS Sp. z o.o, Kate... (czytaj więcej)

Otrzymanie certyfikatu ESCA Bronze

Z przyjemnością informujemy, iż Klaster Innowacji w Agrobiznesie otrzymał certyfikat ESCA Bronze. Certyfikat ten jest dowodem na poddanie się benchmarkingowi oraz oznacza chęć dalszego doskonalenia w ... (czytaj więcej)

Weryfikacja standardów zarządzania klastrem

W dniu 30 października 2015 roku w siedzibie Klastra Innowacji Agrobiznesie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się spotkanie w ramach projektu "Pogłębiona inwentaryzacja klast... (czytaj więcej)